Vedoucí výroby

Širší vymezení pracovní pozice ve firmě

• Jedná se o novou pozici. Její vznik si vyžádal rozvoj firmy a postupný nárůst objemu prací. Vedoucí výroby je přímo podřízený jednateli. Nemá však nahrazovat jeho práci nebo práci obchodního zástupce. Naopak svou činností směrem dovnitř firmy by jim měl uvolnit ruce. Obecně vzato jeho hlavním úkolem je kompletně zajistit bezproblémový chod provozu MOŘÍRNA.
  • Uchazeč by měl být pro tuto pozici „hotový“. Činnosti firmy vysvětlíme a zaučíme, ale s pozicí by měl mít zkušenosti, měl by být schopný ihned naskočit do pracovního procesu a přinést do firmy něco nového.

Náplň práce

• Vedení výrobního úseku moření a pasivace ocelí
  • Organizace výroby s ohledem na personální kapacity, technologické postupy, požadavky zákazníků, výrobní kapacity,…
  • Komunikace a dohled nad svými podřízenými (kontrola docházky, rozdělení směn, kontrola dodržování technologických a pracovních postupů, zásad BOZP, nošení OOPP, dodržování firemní kultury apod.)
  • Komunikace s ostatními odděleními a ven ze společnosti směrem k zákazníkovi v rámci koordinace termínů, řešení technických problémů apod.
  • Účast na auditech, kontrolách a jednáních spadajících pod Úsek chemických povrchových úprav
  • Dohlížení na zakázky fyzicky na pracovišti a v informačně výrobním programu
  • Navrhování optimalizace a zefektivnění výrobních procesů
  • Kooperace prací s provozem mechanických povrchových úprav a externími firmami
  • Práce od pondělí do pátku 7:00 - 15:30

Požadujeme

• Ukončené VŠ vzdělání v technickém oboru. Výjimečně možné SŠ vzdělání (strojní nebo chemická průmyslová škola)
  • Zkušenost s vedením výrobního úseku v délce minimálně 2 roky
  • Perfektní komunikační schopnosti, schopnost vést výrobní skupinu cca 30 pracovníků, asertivitu při jednání s podřízenými, aktivní a solidní jednání se zákazníky.
  • Zkušenosti s prací ve výrobním nebo informačním programem (typu SAP, Hellios, K2, Abra…)
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Angličtina slovem i písmem na úrovni minimálně B2
  • Znalost práce na PC (MS Office, Outlook, docházkový systém…)
  • Loajalitu, týmovost, zodpovědnost.

Nabízíme

• Nástupní mzda 55 000 Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Vánoční odměny
  • Firemní telefon
  • Stravenkový paušál 2000,- / měsíc
  • Jednosměnný provoz
  • Zázemí české moderní rozvíjející se společnosti
  • Pracovní doba od pondělí do pátku 7:00 - 15:30 hod. bez požadavku na přesčasy až na naprosté výjimky.
  • HPP na dobu neurčitou.

Kontaktní formulář