Dělník - manipulant

Jednoduchá, ale různorodá pracovní náplň: balení a vybalování nerezových dílů, skládání dílů do košů a palet, dočišťování dílů, manipulace s díly a pod.

Provádíme veškerá potřebná školení, proto nevyžadujeme žádnou praxi v našem oboru.

 

Požadujeme:

 • samostatné jednání
 • základní manuální zručnost
 • pracovitost, odpovědnost
 • čistý trestní rejstřík
 • dobrý zdravotní stav
 • pracovní doba 7:00 - 15:30

Nabízíme:

 • mzda  23 000 Kč
 • firemní benefity
 • zaškolení, kurzy, doplnění vzdělání v oboru (kurz jeřábník/vazač)
 • perspektivní a dlouhodobé zaměstnání, možnost firemního růstu (zástupce vedoucího)
 • výborné pracovní zázemí

 

Pracoviště: Provozovna Brno, Křižíkova ul., Královo Pole.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na 

 nebo volejte +420 547 357 085.

S radostí informujeme, že náš projekt pokračuje podle plánu. Koncem loňského roku stavební firma dokončila monolitický skelet budoucí haly a i přes nízké venkovní teploty nyní probíhá zastřešení celého objektu. Dokončeny byly také velké záchytné betonové jímky, do kterých budou v létě umístěny polypropylenové mořicí vany. V plném proudu je příprava projektu pro technologie moření, tryskání a lakování. V příštím měsící plánujeme zahájit montáž jeřábových drah. 

 

Díky hladkému průběhu stavby jsme stále přesvědčeni, že naše zákazníky uvítáme v novém provozu již koncem letošního roku. 

6800 mpůdorysné plochy, 11 mořicích van o objemu 500 m3, 12 mostových jeřábů, 5 tryskacích boxů

 

Pouze stručný výčet technických parametrů nového technologického komplexu, jehož výstavba byla tento týden zahájena. Naše společnost se bude velmi brzy stěhovat. Posledních 5 let probíhala příprava a projekce rozsáhlého konceptu. V brněnské části Řečkovice, v areálu bývalé společnosti Lachema započala výstavba moderního komplexu hal pro provádění služeb v oblasti moření, pasivace a tryskání nerezových a uhlíkových ocelí. Pro naši firmu je to obrovský krok vpřed v zajištění kvality služeb, kapacitních a termínových možností, ale také komfortu pro zákazníky a naše pracovníky. Součástí projektu je mimo jiné také administrativní budova s kancelářemi a jednacími místnostmi.

 

Naše společnost financuje tento projekt z více než 90 % ze svých zdrojů. Věříme, že bude výstavba dokončena v říjnu roku 2019 a první zákazníky uvítáme v novém provozu na přelomu tohoto roku.

 

 

Jak už tak bývá zvykem i letos se naše firma zúčastní Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Ten se tradičně koná na výstavišti BVV. Náš stánek je umístěn v pavilonu E pod číslem 014 v rámci veletrhu PROFINTECH.

 

Navštívit nás můžete od 1. do 5. října vždy mezi 9:00 a 18:00. Kromě pohoštění a ukázky naší práce vám představíme také právě probíhajicí projekt výstavby nové haly, kterou pro zákazníky otevřeme koncem roku 2019.

 

Těšíme se na vás!

Alloyed stainless steels are increasingly used where stainless properties are suitable or required without the use of a mechanical anticorrosive barrier.

Naturally, the question of corrosion resistance of such steels keeps coming up. Corrosion often occurs in welded areas that were exposed to intensive heat, but also in seemingly unaffected places where carbon material pieces land or are rubbed, surfaces with inclusions, and places where heat, chemical or mechanical action alters the chemical composition or the structure of the surface.

We’ve done pickling and passivating jobs on the most prestigious projects in the Czech Republic and Slovakia, including the complete technological equipment, vessels, cladding and piping of the nuclear power stations JE Temelín, JE Dukovany, and AE Mochovce. We’re ready to collaborate with you, too.

We perform pickling and passivation of stainless steels, carbon steels, and special surface treatments to several degrees of purity.