Prováděli jsme moření a pasivaci nejprestižnějších zakázek v ČR a SR včetně kompletního moření a pasivace technologického zařízení, nádrží, oblicovek a potrubních rozvodů na JE Temelín, JE Dukovany a AE Mochovce. Pro případnou spolupráci jsme k dispozici i Vám.

Moření a pasivaci legovaných antikorozních ocelí, uhlíkových ocelí a speciální povrchové úpravy provádíme v několika stupních čistoty.

I. Běžná čistota.

Jedná se o díly pro běžné použití v různých  průmyslových odvětvích.

II. Čistota pro farmaceutický průmysl.

Takto jsou upravovány nádrže, zařízení a potrubní rozvody určené do  farmaceutického průmyslu, např. pro injekční vodu, čistou páru, čistou vodu apod.

III. Čistota pro kyslík a superčistá média.

Zde je kladený důraz především na dokonalé odmaštění, které je kontrolováno souběžně několika metodami (jasné bílé světlo, otěrová zkouška, kontrola UV lampou apod.).

IV. Čistota pro jadernou energetiku.

V této oblasti je nutné zajistit především maximální korozní odolnost. Námi používané mořicí a pasivační přípravky zn. ANTOX jsou schválené Atomovou unií (KWU) k použití v jaderné energetice.

U všech realizovaných povrchových úprav je prováděna kontrola kvality a úplnosti provedených prací v rozsahu 100 % díla.

Naše společnost má zavedený systém kontroly jakosti a řízení a připravuje se na jeho certifikaci.