Uchazeči pošlou životopis na e-mail . Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.

Správce areálu

Pracovní náplň:

• Všeobecná péče a kontrola areálu
  • Servisní smlouvy a revizní kontroly (jeřáby, vrata, brány, výtah, topná tělesa, ………)
  • Dohled nad ostrahou a úklidovou firmou
  • Jednání s dodavateli energií, odečty, revize
  • Reklamace stavby a jejich řešení
  • Správa a používání dokumentace stavby
  • Tvorba předpisů
  • Spolupráce s vedoucím údržby a hlavním technikem

Pracoviště:

Karásek 1c, Brno – Řečkovice.

Nabízíme:

• práce ve zcela novém moderním provozu
  • plat 30 000,- Kč/měsíc

Dělník mořič

Pracovní náplň:

• Provádění chemických povrchových úprav tzv. moření a pasivace

práce ve zcela novém moderním provozu

• plat 25.000 Kč, po zapracování min. 30 000 až 35 000 Kč/měsíc podle pracovní pozice
  • zaškolení

Pracoviště:

Práce jsou prováděné na pracovišti v Brně – Královo Pole, ulice Křižíkova (od 1. 1. 2020 ul. Karásek, Brno - Řečkovice) i na montážích po celé ČR a SR.

Ihned

Dělník balič - manipulant

Pracovní náplň:

• Jednoduchá, ale různorodá pracovní náplň: balení a vybalování dílů, skládání dílů do košů a palet, dočišťování dílů, manipulace s díly a pod.

Pracoviště:

Karásek 1c, Brno – Řečkovice (cca od 1.11.2019).

Cca do 30.10.2019 Brno – Královo Pole – ulice Křižíkova 68f.

• výše platu 25.000,- Kč/měsíc
  • všechny uchazeče zaškolíme

Řidič VZV

Pracovní náplň:

• Obsluha VZV, případně mostového jeřábu na dálkové ovládání. Pomocné práce při balení a manipulaci.

• praxe min. 2 roky

Pracoviště:

Karásek 1c, Brno – Řečkovice (cca od 1.11.2019).

Cca do 30.10.2019 Brno – Královo Pole – ulice Křižíkova 68f.

• výše platu 28.000,- Kč/měsíc
  • všechny uchazeče zaškolíme

ihned

Uchazeči pošlou životopis na e-mail . Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.

S radostí informujeme, že náš projekt pokračuje podle plánu. Koncem loňského roku stavební firma dokončila monolitický skelet budoucí haly a i přes nízké venkovní teploty nyní probíhá zastřešení celého objektu. Dokončeny byly také velké záchytné betonové jímky, do kterých budou v létě umístěny polypropylenové mořicí vany. V plném proudu je příprava projektu pro technologie moření, tryskání a lakování. V příštím měsící plánujeme zahájit montáž jeřábových drah.

Díky hladkému průběhu stavby jsme stále přesvědčeni, že naše zákazníky uvítáme v novém provozu již koncem letošního roku.

Jak už tak bývá zvykem i letos se naše firma zúčastní Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Ten se tradičně koná na výstavišti BVV. Náš stánek je umístěn v pavilonu E pod číslem 014 v rámci veletrhu PROFINTECH.

Navštívit nás můžete od 1. do 5. října vždy mezi 9:00 a 18:00. Kromě pohoštění a ukázky naší práce vám představíme také právě probíhajicí projekt výstavby nové haly, kterou pro zákazníky otevřeme koncem roku 2019.

Těšíme se na vás!

6800 mpůdorysné plochy, 11 mořicích van o objemu 500 m3, 12 mostových jeřábů, 5 tryskacích boxů

Pouze stručný výčet technických parametrů nového technologického komplexu, jehož výstavba byla tento týden zahájena. Naše společnost se bude velmi brzy stěhovat. Posledních 5 let probíhala příprava a projekce rozsáhlého konceptu. V brněnské části Řečkovice, v areálu bývalé společnosti Lachema započala výstavba moderního komplexu hal pro provádění služeb v oblasti moření, pasivace a tryskání nerezových a uhlíkových ocelí. Pro naši firmu je to obrovský krok vpřed v zajištění kvality služeb, kapacitních a termínových možností, ale také komfortu pro zákazníky a naše pracovníky. Součástí projektu je mimo jiné také administrativní budova s kancelářemi a jednacími místnostmi.

Naše společnost financuje tento projekt z více než 90 % ze svých zdrojů. Věříme, že bude výstavba dokončena v říjnu roku 2019 a první zákazníky uvítáme v novém provozu na přelomu tohoto roku.

Prováděli jsme moření a pasivaci nejprestižnějších zakázek v ČR a SR včetně kompletního moření a pasivace technologického zařízení, nádrží, oblicovek a potrubních rozvodů na JE Temelín, JE Dukovany a AE Mochovce. Pro případnou spolupráci jsme k dispozici i Vám.

Moření a pasivaci legovaných antikorozních ocelí, uhlíkových ocelí a speciální povrchové úpravy provádíme v několika stupních čistoty.

Legované antikorozní oceli jsou u nás stále více používány všude tam, kde je nutné nebo výhodné zajistit antikorozní vlastnosti bez použití mechanické antikorozní bariéry pouze pomocí vhodně zvoleného materiálu.

V souvislosti s tím také stále častěji vyvstává otázka antikorozní odolnosti těchto ocelí. Často dochází ke vzniku koroze v tepelně ovlivněné zóně svaru, ale i plochách zdánlivě neporušených v místech náletu nebo otěru uhlíkového materiálu, cizího vměstku v povrchu a v místech, kde vlivem tepelného, chemického nebo mechanického namáhání došlo ke změně chemického složení nebo struktury na povrchu materiálu.