Dělník - manipulant

Jednoduchá, ale různorodá pracovní náplň: balení a vybalování nerezových dílů, skládání dílů do košů a palet, dočišťování dílů, manipulace s díly a pod.

Provádíme veškerá potřebná školení, proto nevyžadujeme žádnou praxi v našem oboru.

Požadujeme:

• samostatné jednání
  • základní manuální zručnost
  • pracovitost, odpovědnost
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý zdravotní stav
  • pracovní doba 7:00 - 15:30

Nabízíme:

• mzda  23 000 Kč
  • firemní benefity
  • zaškolení, kurzy, doplnění vzdělání v oboru (kurz jeřábník/vazač)
  • perspektivní a dlouhodobé zaměstnání, možnost firemního růstu (zástupce vedoucího)
  • výborné pracovní zázemí

Pracoviště: Provozovna Brno, Křižíkova ul., Královo Pole.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na

nebo volejte +420 547 357 085.

S radostí informujeme, že náš projekt pokračuje podle plánu. Koncem loňského roku stavební firma dokončila monolitický skelet budoucí haly a i přes nízké venkovní teploty nyní probíhá zastřešení celého objektu. Dokončeny byly také velké záchytné betonové jímky, do kterých budou v létě umístěny polypropylenové mořicí vany. V plném proudu je příprava projektu pro technologie moření, tryskání a lakování. V příštím měsící plánujeme zahájit montáž jeřábových drah.

Díky hladkému průběhu stavby jsme stále přesvědčeni, že naše zákazníky uvítáme v novém provozu již koncem letošního roku.

Jak už tak bývá zvykem i letos se naše firma zúčastní Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Ten se tradičně koná na výstavišti BVV. Náš stánek je umístěn v pavilonu E pod číslem 014 v rámci veletrhu PROFINTECH.

Navštívit nás můžete od 1. do 5. října vždy mezi 9:00 a 18:00. Kromě pohoštění a ukázky naší práce vám představíme také právě probíhajicí projekt výstavby nové haly, kterou pro zákazníky otevřeme koncem roku 2019.

Těšíme se na vás!

6800 mpůdorysné plochy, 11 mořicích van o objemu 500 m3, 12 mostových jeřábů, 5 tryskacích boxů

Pouze stručný výčet technických parametrů nového technologického komplexu, jehož výstavba byla tento týden zahájena. Naše společnost se bude velmi brzy stěhovat. Posledních 5 let probíhala příprava a projekce rozsáhlého konceptu. V brněnské části Řečkovice, v areálu bývalé společnosti Lachema započala výstavba moderního komplexu hal pro provádění služeb v oblasti moření, pasivace a tryskání nerezových a uhlíkových ocelí. Pro naši firmu je to obrovský krok vpřed v zajištění kvality služeb, kapacitních a termínových možností, ale také komfortu pro zákazníky a naše pracovníky. Součástí projektu je mimo jiné také administrativní budova s kancelářemi a jednacími místnostmi.

Naše společnost financuje tento projekt z více než 90 % ze svých zdrojů. Věříme, že bude výstavba dokončena v říjnu roku 2019 a první zákazníky uvítáme v novém provozu na přelomu tohoto roku.

Prováděli jsme moření a pasivaci nejprestižnějších zakázek v ČR a SR včetně kompletního moření a pasivace technologického zařízení, nádrží, oblicovek a potrubních rozvodů na JE Temelín, JE Dukovany a AE Mochovce. Pro případnou spolupráci jsme k dispozici i Vám.

Moření a pasivaci legovaných antikorozních ocelí, uhlíkových ocelí a speciální povrchové úpravy provádíme v několika stupních čistoty.

Legované antikorozní oceli jsou u nás stále více používány všude tam, kde je nutné nebo výhodné zajistit antikorozní vlastnosti bez použití mechanické antikorozní bariéry pouze pomocí vhodně zvoleného materiálu.

V souvislosti s tím také stále častěji vyvstává otázka antikorozní odolnosti těchto ocelí. Často dochází ke vzniku koroze v tepelně ovlivněné zóně svaru, ale i plochách zdánlivě neporušených v místech náletu nebo otěru uhlíkového materiálu, cizího vměstku v povrchu a v místech, kde vlivem tepelného, chemického nebo mechanického namáhání došlo ke změně chemického složení nebo struktury na povrchu materiálu.