Stavba povolena

5.8.2019

Pouze stručný výčet technických parametrů nového technologického komplexu, jehož výstavba byla tento týden zahájena. Naše společnost se bude velmi brzy stěhovat. Posledních 5 let probíhala příprava a projekce rozsáhlého konceptu. V brněnské části Řečkovice, v areálu bývalé společnosti Lachema započala výstavba moderního komplexu hal pro provádění služeb v oblasti moření, pasivace a tryskání nerezových a uhlíkových ocelí. Pro naši firmu je to obrovský krok vpřed v zajištění kvality služeb, kapacitních a termínových možností, ale také komfortu pro zákazníky a naše pracovníky. Součástí projektu je mimo jiné také administrativní budova s kancelářemi a jednacími místnostmi.

Naše společnost financuje tento projekt z více než 90 % ze svých zdrojů. Věříme, že bude výstavba dokončena v říjnu roku 2019 a první zákazníky uvítáme v novém provozu na přelomu tohoto roku.