Pozvánka na Mezinárodní strojírenský veletrh

13.9.2022

Rádi bychom vás pozvali na Mezinárodní strojírenský veletrh, který se bude konat od 4. do 7. října 2022 na Výstavišti v Brně. Ani na letošním ročníku nesmí naše firma chybět – náš stánek najdete v pavilonu E/039, na kterém vám detailně přiblížíme, čemu se věnujeme a jaké služby vám dokážeme nabídnout. Pro naše zákazníky máme možnost vstupu zdarma, stačí se nám ozvat a my Vám pošleme e-mail s instrukcemi a promo kódem.

Současně bychom vás rádi pozvali na prohlídku našeho areálu v Brně-Řečkovicích, kde si vše můžete prohlédnout na vlastní oči. A že je opravdu o co stát – disponujeme totiž největšími mořicími lázněmi i tryskárnou minimálně ve střední Evropě, jsme schopni provádět tryskání nerezových povrchů na nízkou drsnost (Ra 0,8) suchou cestou a celou řadu dalších speciálních služeb zajišťující spokojenost našich zákazníků již téměř 30 let.

Jaké poskytujeme služby?

Nabízíme širokou škálu služeb – moření a pasivace nerezových a uhlíkových ocelí, tryskání nerezových a uhlíkových ocelí balotinou nebo korundem, montážně provádíme moření a pasivace po celé ČR a SR se zkušenostmi z dalších zemí.

Dále disponujeme mokrou lakovnou, provádíme zkoušky, jako je například analýza vzorků pomocí spektrofotometru, feroxylový test a další, provádíme odborná školení a našim zákazníkům poskytujeme technologickou podporu. V neposlední řadě jsme výhradním prodejcem mořicích přípravků značky Antox pro Českou a Slovenskou republiku.

Podívejte se, jak to u nás vypadá

Naše firma FK system má jeden z největších komplexů pro úpravy nerezových ocelí v Evropě.

Věříme, že se s vámi na strojírenském veletrhu setkáme v hojném počtu a případně navážeme i důležité budoucí spolupráce. Těšíme se na vás.